VÍTEJTE NA WEBOVÉ STRÁNCE LOUTEK

line
Chtěli bychom Vás na této webové stránce informovat o naší nabídce ručně vyráběných loutek. Jsme česká rodinná firma se sídlem v Praze. Naše společnost byla založena v roce 1991. Z malé firmy s omezeným sortimentem jsme se stali jednou z nejlepších firem orientovaných na loutky na našem trhu. V současné době vyrábíme přes 130 různých typů loutek. Všechny byly originálně navržené panem Vlastimilem Růžičkou, jehož jméno je zárukou nejlepší kvality. Pokud nenajdete loutku, kterou hledáte nezoufejte, jsme schopni Vám navrhnout loutku novou právě jenom pro Vás nebo jsme schopni vyrobit loutku podle Vašeho návrhu.
královna Loutka je výborný dárek pro děti od tří let, pro dospělé jako neobvyklý a milý dárek a poslední dobou jsme zaznamenali trend používat loutky pro propagační účely. Nejen, že loutka je originální dárek, ale budete i příjemni překvapeni cenami. Ty se pohybují v rozmezí 120- 450 Kč. Loutky pouze nevyrábíme, ale též je vystavujeme. Organizujeme výstavy starých rodinných loutkových divadel nejen v České republice, ale i po celé Evropě. Doufáme, že tyto webové stránky Vám poskytnou veškeré informace, které potřebujete. Pokud máte jakékoli dotazy, velice rádi Vám poradíme. Prosím neváhejte a kontaktujte nás. Nově nás na internetu najdete pod hlavičkou "themarionettes.net", ne již "themarionettes.com".

Hlavní typy loutek:

  • Sádrové loutky
  • Celodřevěné soustružené loutky
  • Dřevěné loutky se sádrovou hlavou
  • Závěsné loutky
Jsme schopni a připraveni splnit jakékoliv Vaše přání. Pokud si budete přát, lze zabalit každou loutku do vlastní krabice a opatřit ji potiskem nebo nálepkou s grafikou podle Vašeho přání. Upřednostňujeme individuální přístup ke každému z našich klientů.
© theMarionettes.net 2002 - Nejlepší loutky!